Kodu > Meist

Asutatud aastal 2000, Qingdao Taifoong Fodds Co., Ltd, eraomandis Hiina ettevõte, on saanud meie professionaalne tootja ja tarnija strateegiline hankimist, kvaliteedi tagamise ja tarneahela juhtimise oskused pärast rohkem kui kümme aastat kogemusi ja arengut. Oleme spetsialiseerunud vürtse, Tšiili ja paprika erinevates erinevaid ja töödeldud tooteid, mis eksporditakse enam kui 20 riiki, nagu Hispaania, Saksamaa, Holland, Ungari, Iisrael, Ukraina, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko, Tuneesia, Lõuna-Aafrika jne

Keskendume optimeerimine ressursside pakkuda klientidele täpset ja õigeaegset teavet, et tagada stabiilne varustamine. Läbi meie unikaalne kvaliteedi ja ohutuse tagamise süsteemi, oleme alati nõudma pakkuma oma klientidele kvaliteetset, ohutud ja tervislikud tooted.

Tai Foong on 150 töötajat, mille pindala on üle 50000 ruutmeetrit ja tehase pindala on 20000 ruutmeetrit, sealhulgas 5000mts külma ladustamiseks. Aastal 2008 firma läbi HACCP toidu safty süsteemi ja ISO9001: 2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi sertifitseerimine, ja alati tegutseda ja käivitada ranges kooskõlas programmi ja režiimi HACCP ja ISO 9001: 2008 ja BRC Me ise professionaalne tootmise seadmed, samuti kõige arenenum steriliseerimine auruga seadmed maailmas. Tootmise töökoda, mis on ehitatud vastavalt GMP standardit, rangelt kvaliteedi tagamiseks ja toodete ohutuse ja täiesti vältida saastumist.

Selle protsessi käigus terve orgaaniline areng, Taifoong püüdnud uusi arengusuundi ja võimalusi klientide ja tööstuste Praegu teenivad. Võttes "Toidu ohutus ja keskkonnakaitse", nagu arengukoostöö eesmärke ja võttes "terviklikkuse haldamine ja ühise arengu", nagu mõte ja eesmärk, me siiralt soovivad teha äri lugupeetud klientidele kodu-ja välismaal vastastikuse kasu.

taifoong spice paprika red hot chilly person

Meil on arenenud auruga steriliseerimine masin, ta kasutab kõrge temperatuuri niiskuse auru vähendamiseks või tappa mikro. Ohutu ja tervisliku ei mingeid residuation. Tooted kuumsteriliseeritakse saab kasutada eri toiduainete valdkonnas, liha kala leiba või muid toiduaineid tööstusharudes.

  TPC <100000cfu>   vähemalt, nii et kui lisate kuumsteriliseeritakse vürtsid teie peamine toit, siis peamine toit ise elu on enam kui tavaline olukord.

Auruga steriliseerimine PAPRIKA CHILI vürtsid

Tere tulemast meie tehases kallis sõber, laseb koos näha meie teiste töökoda laboris masin inimene ja nii edasi. Miks valida meid? Sa tead seda pärast näete kogu meie tehases.

1) CHILI ja paprika FACTORY alates 2000. aastast

2) 100% looduslik ja puhas paprikapulbrile CHILI FACTORY

3) auruga steriliseerimine RAVI MASIN

4) labor hoida kogu juhtimine materjali lõpus tooted

5) CLEANING WORKSHOP teha tootmise precess rohkem ohutu ja healty

6) jälgimissüsteemi Iga probleem võib leida põhjus

PAPRIKA CHILI BASE ja materjali valiku
Töötuba PULBER PURUSTATUD PAPRIKA CHILI
chilis sweet paprika xinjiang basechilli red paprika workshop
TAIFOONG labor TEST ASTA AFLATOKSIIN ahratoksiini NIISKUSETINGIMUSTE TPC ja nii edasi
100% looduslik ja kvaliteetne PAPRIKA CHILI produtseerinud TÕSISELT PÕHJAL BRC HACCP kosher ISO Halal
taifooong paprika powder laboratory test asta laboratory paprika chili
PAPRIKA PAPRIKA muu paketi Armas FAMILY LOVE tšilli PAPRIKA vürtsid
paprika ground red spices packagetaifoong spice paprika red hot chilly person

 

Me usume, et looduslik on parim, ükskõik kui tulevikus on raske, me nõudma end ohutu ja tervisliku vürtsid suppling. Kui teil on vaja, pls ärge kõhkle meiega ühendust võtta


Jenny Wang (Boss):

xjwang@taifoongfoods.com

Whatsapp ja mobiilside: 008613506395377


Lina Wang (Müügijuht):

linawang@taifoongfoods.com

Whatsapp ja mobiilside: 008618366265060


QINGDAO TAI Foong FOODS CO LTD

Madian tööstuspark, jiaozhou, Qingdao, Hiina

Telefon: 0086-532-87260361

Faks: 0086-532-87260363